Τα δρομολόγια των ΚΑΜ στην Ήπειρο για την επόμενη εβδομάδα Εκτύπωση
Παρασκευή, 27 Νοέμβριος 2020 12:18
1057985661.jpgΑναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα 
(30/11 - 06/12/2020 )Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (30 Νοεμβρίου έως 6 Δεκεμβρίου έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ηπείρου θα είναι τα ακόλουθα: 
 
ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 
 
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/11/2020 Βουτσαράς - Κούρεντα -Γιουργάνιστα - Χίνκα - Πολύγυρος - Ελευθεροχώρι - Ψήνα - Δραγοψά - Λύγκος - Κόντσικα -Ασβεστοχώρι. 18:00 - 01:00
 
ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 Θεριακήσι – Κοπάνη – Βαρυάδες – Δερβίζιανα - Αλεποχώρι -Παλαιοχώρι - Σιστρούνι - Ρωμανός - Μπεστιά - Ζωτικό - Καταμάχη - Παρδαλίτσα - Αρτοπούλα. 08:00 - 15:00
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020 Ελάτη - Δίλοφο - Κουκούλι - Καπέσοβο - Τσεπέλοβο -Σκαμνέλι - Ηλιοχώρι - Βρυσοχώρι. 18:00 - 01:00
 
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020 Νεγάδες - Φραγκάδες - Λεπτοκαρυά -Δόλιανη - Καστανώνας - Μακρίνο - Ελατοχώρι - Βοβούσα - Φλαμπουράρι - Γρεβενίτι - Τρίστενο -Μηλιωτάδες. 08:00 - 15:00
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 Πλατανιά – Δροσοχώρι – Κράψη – Μεγ.Γότιστα – Μικρή Γότιστα – Μεγ. Περιστέρι – Μικρό Περιστέρι – Ανθοχώρι. 08:00 - 15:00
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/12/2020 Μεταμόρφωση – Ασπράγγελοι– Βίτσα– Άνω Πεδινά - Κάτω Πεδινά – Ελαφότοπος – Αρίστη – Πάπιγκο - Μεσοβούνι - Καλπάκι. 08:00 - 15:00
 
2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 
 
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/11/2020 Γεροπλάτανος – Ρουψιά – Ωραιόκαστρο– Άγ. Κοσμάς– Κ. Μερόπη – Παλαιόπυργος- Μερόπη – Κακόλακκος – Δολό.
 
08:00 – 15:00
 
ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 Ζάβροχο – Τεριάχι – Σταυροδρόμι – Μαυρόπουλο – Χρυσόδουλη – Αργυροχώρι- Ποντικάτες – Ξηρόβαλτος – Ορεινό – Σταυροσκιάδι – Δρυμάδες – Πωγωνιανή. 18:00 – 01:00
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020 Ελληνικό - Λάζαινα - Αετορράχη - Κωστήτσι - Φορτόσι - Πάτερο - Καλέντζι - Πηγάδια - Πλαίσια – Κορύτιανη.
 
18:00 - 01:00
 
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020 Νεοχώρι - Κτίσματα - Χαραυγή - Καστανή – Αγ. Μαρίνα – Κ. Λάβδανη - Λάβδανη - Διμόκορη - Ψηλόκαστρο – Στρατινίστα – Περιστέρι - Κεράσοβο.
 
08:00 – 15:00
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 Συρράκο – Καλαρρύτες - Ματσούκι.
 
08:00 – 15:00
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/12/2020 Σενίκο – Δομολεσσά – Μικροχώρι – Κερασέα – Λωζανά – Ραδoβίζι - Διχούνι.
 
08:00 - 15:00
 
 
 
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ Δ.Α. ΑΡΤΑΣ
 
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/11/2020 Δήμος Νικολάου Σκουφά 
 
(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου) 18.00-01.00
 
ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 Δήμος Νικολάου Σκουφά 
 
(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου) 18.00-01.00
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020 Δήμος Νικολάου Σκουφά 
 
(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου) 18.00-01.00
 
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020 Δήμος Νικολάου Σκουφά 
 
(Δ.Ε. Πέτα & Φωτεινό Δ.Ε.Κομποτίου) 08.00-15.00
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 Δήμος Νικολάου Σκουφά 
 
(Δ.Ε. Κομποτίου, Αράχθου) 08.00-15.00
 
 
 
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ Δ.Α. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
 
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/11/2020 Ριζά - Χειμαδιό- Λυγιά - Βράχος – Λούτσα – Τσουκνίδα – Βαλανιδορράχη - Μεσοπόταμος – Αμμουδιά – Αγ. Κυριακή – Λιβαδάρι – Αγιά. 16:00-22:00
 
ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 Καμαρίνα – Κρυοπηγή – Μυρσίνη- Μεγαδένδρο – Εκκλησιές – Δεσποτικά – Κορυφούλα – Βαλανιδούσα – Αϊδονιά. 08:00-15:00
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020 Αρχάγγελος – Ν. Σινώπη – Ν. Σαμψούντα – Σφηνωτό – Άνω & Κάτω Κοτσανόπουλο – Άνω Ράχη - Βρυσούλα – Ρευματιά - Σκιαδάς - Κρανέα. 16.00-23.00
 
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020 Νικολίτσι – Άσσος- Πολυστάφυλο – Μελιανά – Παπαδάτες – Γαλατάς – Ριζοβούνι - Τύρια - Στεφάνη. 16:00-22:00
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 Γυμνότοπος – Γοργόμυλος – Τσαγκαρόπουλο – Κλεισούρα - Παναγιά – Γωνιά – Δρυμώνας - Κερασώνας – Αγ. Γεώργιος – Παντάνασσα - Πέτρα. 08:00-15:00
 
 
 
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ Δ.Α. ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
 
ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/11/2020 Φοινίκι - Δάφνη  - Άνω Ξέχωρο - Ριζό (Αράχωβα) – Κοκκινο Λιθάρι - Νεροχώρι-Κεραμίτσα -  Αχουρία Κεραμίτσας - Μαλούνι - Αχουρία Μαλουνίου 18:00-01:00
 
ΤΡΙΤΗ 01/12/2020 Φανερωμένη - Γηρομέρι - Μαυρονέρι - Κάτω Ξέχωρο - Κερασοχώρι - Παλαμπάς -  Άγιος Νικόλαος - Άγιοι Πάντες - Κρυονέρι - Αμπελώνας 08:00-15:00
 
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2020      Τσαμαντάς - Βαβούρι - Λιάς - Λίστα- Κουρεμάδι- Κεφαλοχώρι - Μηλέα - Γαρδίκι Φιλιατών - Αναβρυτός. 18:00-01:00
 
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2020       Γεροπλάτανος-Πηγαδούλια - Άγιος Αρσένιος-Σμπόκια - Κυπάρισσος-Παλαιοχώρι–Δονάτος – Γολά - Ροδοστίβα. 08:00-15:00
 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04/12/2020 Αετός - Άνω Παλαιοκκλήσι -  Κάτω Παλαιοκκλήσι - Κοκκινιά (Τσατσουλέϊκα)  – Χλωμός - Αχλαδιά. 18:00-01:00
 
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/12/2020     Σαμονίβα - Τσαγκάρι - Φροσύνη - Αυλότοπος - Κουκλιοί - Γλυκή
 
            08:00-15:00
 
Share! Facebook Button Twitter Button Linkedin Button