Παπαδοπουλος Super Markets
Κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης Δήμου Ιωαννιτών» Εκτύπωση E-mail
Τετάρτη, 08 Μάιος 2019 09:36

1947536089.jpgΣτο πρωτοδικείο κατατέθηκε το ψηφοδέλτιο του ΚΚΕ στο Δήμο Ιωαννίνων με υποψήφια Δήμαρχο την Όλυ Τσουμάνη.
Το ψηφοδέλτιο της «Λαϊκής Συσπείρωσης Δήμου Ιωαννιτών» περιλαμβάνει συνολικά 110 υποψήφιους δημοτικούς και κοινοτικούς συμβούλους σε όλες τις περιφερειακές και κοινοτικές ενότητες του δήμου. Ειδικότερα υποψήφιοι δημοτικοί και κοινοτικοί σύμβουλοι είναι:
Εκλογική Περιφέρεια Ιωαννιτών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Ιωαννίνων
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
ΒΑΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
ΒΑΜΒΕΤΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
ΓΚΙΖΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟY
ΓΚΟΛΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΙΩΑΝΝΗ
ΔΟΥΒΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
ΚΑΛΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΑΛΥΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΣ ΧΑΡΙΣΗΣ του ΗΛΙΑ
ΚΑΡΑΤΖΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΕΣΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΟΝΤΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΣΙΝΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΚΟΥΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΘΩΜΑ
ΚΟΥΡΟΥΤΖΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΣΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΜΑΧΤΣΙΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΜΕΛΙΣΣΟΒΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ
ΜΗΤΣΙΜΑΡΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΙΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΟΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΜΠΛΙΘΙΚΙΩΤΗ - ΤΣΑΡΟΥΧΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΖΑΧΑΡΙΑ
ΠΑΠΑΗΛΙΑ - ΠΑΡΓΙΑΝΟΥ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΠΑΠΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΡΑΤΣΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΤΖΕΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ
ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Ιωαννίνων
ΒΛΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΖΗΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΛΑΜΠΡΟΥ
ΚΑΠΡΙΝΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΙΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΛΕΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΜΗΤΣΙΜΑΡΗ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΤΑΤΙΑΝΑ) του ΧΑΡΙΛΑΟΥ
ΜΠΑΘΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΛΕΤΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΝΑΠΟΛΕΩΝ
ΣΑΡΙΤΣΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΤΡΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Μαρμάρων
ΓΗΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΘΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΝΤΖΙΟΥ – ΓΗΤΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΨΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ
ΤΣΙΑΚΤΣΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΙΟΤΣΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΑΟΥΜ

Εκλογική Περιφέρεια Περάματος
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Περάματος
ΜΠΑΚΑΝΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΝΤΑΛΑΜΠΙΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΙΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι, Περάματος
ΖΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
ΝΤΟΒΑΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΝΤΟΒΑ – ΣΥΜΠΑ ΣΕΒΑΣΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΥ


Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Κρύας
ΔΟΥΒΛΗ ΙΣΜΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΠΑΜΠΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΗΡΑΚΛΗ
ΝΤΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
ΤΣΙΓΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΛΑΜΠΡΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Ανατολής
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Ανατολής
ΓΚΙΖΑ ΗΡΩ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΟΥΣΙΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΖΙΩΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΖΩΤΟΥ ΤΑΤΙΑΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΩΣΤΑΔΗΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
ΠΑΝΤΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Ανατολής
ΓΙΑΪΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΟΥΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΚΩΤΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΑΜΠΡΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΕΝΕΚΑΣ – ΒΕΡΓΙΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΦΩΤΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Μπιζανίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Μπιζανίου
ΑΡΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι Πεδινής
ΒΑΚΑΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΝΤΗ ΣΤΕΛΛΑ – ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΙΩΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΒΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
ΤΣΙΚΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παμβώτιδος
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι Παμβώτιδας
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΡΒΟΥΝΗ – ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΝΤΑΞΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Νήσου Ιωαννίνων
ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΓΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ