Παπαδοπουλος Super Markets
Το αναλυτικό πρόγραμμα του ερασιτεχνικού Εκτύπωση E-mail
Σάββατο, 29 Μάρτιος 2014 12:30

671347027.jpgΚορυφώνεται η αγωνία σε πολλά μέτωπα στο ερασιτεxνικό ποδόσφαιρο των Ιωαννίνων. Αυτό το Σαββατοκύριακο περιλαμβάνει κρίσιμους αγώνες, αλλά και

αναμετρήσεις που υπόσχονται γκολ και θέαμα. Αναλυτικότερα σήμερα Σάββατο:

 

Πρώτη κατηγορία (4 μ.μ.):

Ατρόμητος-Πεδινή: Παπαδόπουλος (Παπαδημητρίου-Θάνος)

Ροδοτόπι-Χαροκόπι: Μπούμπας (Αλεξίου-Θανασιάς)

Πέραμα-Μικρασιάτες: Καραλής (Νέος-Παπαλαζάρου)

Κόντσικα-Κόνιτσα: Γούκος (Ντόντης-Σιόντης)

Ανατολή-Κρύα: Σιαμαέτης (Διαμάντης-Ναστούλης)

18:15

Κάστρο-Σερβιανά: Μήτσιος (Τάτσης-Παπαδημητρίου)


Δεύτερη κατηγορία α΄ όμιλος (4 μ.μ.)

Ανάργυροι-ΑΠΟΕΛ: Ντάρας (Ζιώγα-Κύρος)

Δαβάκης-ΠΑΟ Κόνιτσας: Τάσης (Μαλισσόβας-Ευθυμιάδης)

Αμφιθέα-Αγία Μαρίνα: Γείτονας (Κολιός-Κυριαζή)

Πρωτόπαππα-Κεφαλόβρυσο: Κατσικογιάννης (Παπαιωάννου-Ορφανός)

Βουνοπλαγιά-Σταυράκι: Κατσανάκης (Μωυσιάδης-Γατσόμαλος)

Περίβλεπτος-Αμπελόκηποι: Κατσουλίδης (Κοττορός-Ψαράς)


Β' όμιλος (4 μ.μ.)


Μέτσοβο-Κοσμηρά: Κόλλιας (Σιώμος-Κάσσος)

Μουσιωτίτσα-Πλατανιά: Μάντζιος (Αντωνίου-Γιώτης)


Τρίτη Κατηγορία, β' όμιλος (18:15)

Πήγασος-Ελληνικό:

 

1872989059.jpgΑύριο Κυριακή, το πρόγραμμα και στις τρεις κατηγορίες έχει ως εξής:

Πρώτη κατηγορία (17:00)

Λαψίστα-Ελεούσα: Σιώμος (Τσάντας-Τασούλα)

Κατσικά-Καλπάκι: Μπούμπας (Τάτσης-Θανασιάς)

Κουτσελιό-Βελισσάριο: Ζαμπαλάς (Σιόντης-Ναστούλης)


Δεύτερη κατηγορία α΄όμιλος

11:00

Ασβεστοχώρι-Πεντέλη: Κατσουλίδης (Μπούνας-Νικόπουλος)

17:00

Αγρ.Αστ.Άνω Καλαμά-Ζωοδοόχος: Σιαμέτης (Κάσσος-Κολιός)

18:15

Ραφτανίοι-Πωγωνάτος: Τάσης (Παπαλαζάρου-Αλεξίου)

Δεύτερη κατηγορία, β΄όμιλος

12:00

Καστρίτσα-Δαφνούλα: Ζαμπαλάς (Μάρκου-Πάνου)

Ολυμπιακός Βοτανικού-Λογγάδες: Μπούμπας (Γούκος-Ναστούλης)

Συρράκο-Μουζακαίοι: Τάτσης (Διαμάντης-Μπόσιας)

17:00

Μαβίλης-Αμπελιά: Κατσουλίδης (Παπαδημητρίου-Διαμάντης)

Ηλιόκαλη-Βαρυάδες: Γούκος (Λαππας-Νικόπουλος)

Αετορράχη-Επισκοπικό: Ντόντης (Μαλισσόβας-Ορφανός)


Τρίτη κατηγορία α΄ όμιλος

11:00

Ολυμπιακός Ιωαννίνων-Περιστέρι: Θανασιάς (Γκορίτσας-Γούκος)

Καμποχώρια-Ζίτσα: Αντωνίου (Δημητρίου-Γκογιάννος)

Πετσάλι-Καρίτσα: Κατσανάκης (Ζιάκας-Λέτσιος)

17:00

Πανζαγορισιακός-ΑΕ Γιάννενα: Μάντζιος (Μυωσιάδης-Νέος)

Νησί-Βοτονόσι: Κατσανάκης (Γατσόμαλος-Μάρκου)

Καρυές-Μάρμαρα: Παπαδόπουλος (Σταύρου-Σταικίδης)


Τρίτη κατηγορία β΄ όμιλος

Κραψήτες Καπαδδόκες-ΠΑΟ Ιωαννίνων: Γιώτης (Μπουμπογιάννης Ξ.-Νίκας)

Δροσοχώρι-Κράψη: Γείτονας (Ντόντης-Ντάρας)


17:00

Ρωμανό-Πράμαντα: Πολίτης (Τζόβας-Αγόρας)

Μηλιά-Χρυσοβίτσα: Κυριαζή (Χαρίσης-Γκόγκος)

Σιστρούνι-Μπιζάνι: Αρβανίτης (Ντίσιος-Πεχλεβανούδης)